TRAIN DETAILS

Train 6 (Grand Average Ace) Rentina

Liberation Date/Time 25/06/2021 06:35:00
Distance 60 km
Basketed 1576 Pigeons
Finished 1499 Pigeons
Expected 77 Pigeons
Quick stats

FancierPigeon (Name)
Alp Race Team******
(Simon 72 - Benzing Cup)
Comb. A. & G. Veendorp******
(Destiny)
Eirini O.Y.K.******
(O.Y.K. 32)
Bas van Beveren******
(Bas 10)
Luan Dingu******
(RKS 218 - Benzing Cup)
J.G. Oegema******
(NL 010)
Luan Dingu******
(RKS 217)
Team Stepniewski L.K.K.******
(PL 108)
Pudic & Co - Croatia******
(Winner 514)
ZG Helios******
(CH 316)
Team Heidjer B******
(Renate 598)
Leopold Hofmann******
(A 087)
Team Flying Dreams******
(Red Tiger)
Eirini O.Y.K.******
(O.Y.K. 35)
Team Jania - LachPL 0449 1604 - 21
(Oscar - Benzing Cup)
Team Jan Niculae******
(RO 95 - Benzing Cup)
Soldatos IoannisFCI 003815 - 21
(FCI 815)
Team Waz******
(DV 007)
Goran & Zoran Trailovic******
(Srb 81)
Team Jan Niculae******
(RO 58)
Team Jored******
(Jordi 21)
Wrobel Michal & Patryk******
(As Golden 2804)
Rainer Hoehn******
(DV 506)
Stamidis Kostas******
(Kostas 05)
Papadopoulos Ioannis B******
(John 51)
Wings 2 Win******
(W2W 113)
Doko Ervin - Tsernos Nikos******
(GR 019)
J.C. - Matthias Lang******
(Matthias)
Henk Simonsz B******
(NL 828)
Pudic & Greek friends******
(Filip 16)
Kafouros A.& P. Miri B.GR 0917045 - 21
(GR 045)
Svein Ivar BlomNOR 026 0336 - 21
(Vardy)
Ktenas Thodoris******
(Enzo)
Familie Soellner******
(DV 009)
Goran & Zoran Trailovic******
(Srb 99)
Team Thorsten & Finn Leon Daum******
(Acamar 779)
Visser - Meijboom******
(NL 498)
Papadopoulos Ioannis******
(John 20)
Team EOTS******
(EOTS 01)
Lien Pigeon******
(Girsan B5)
Team Germany - Ervin Laro******
(IT 104)
Papadopoulos Ioannis******
(John 11)
Team Jan Niculae B******
(RO 74)
Martin Saevareid******
(MS 18)
Pedro Porto D******
(Pedro 112)
Euro Star Loft******
(RO 10)
Werner A. Waldow Silvia Thiel******
(DV 030)
Bjorn Ove Helgesen******
(Atomic I)
Team Germany - R R Marien******
(DV 703)
Wings 2 Win******
(W2W 150)
Wrobel Michal & Patryk******
(As Golden 2812)
Racing Pigeons Jebjerg******
(Karl)
Franz Marchat******
(A 420)
Team Stepniewski L.K.K.******
(PL 121)
Georgiadis - Kiritsis B******
(GR 672 - Benzing Cup)
Leopold Hofmann******
(A 088)
J.C. - Doko Sofia******
(Sofia)
Team Thorsten & Finn Leon Daum B******
(Denebola 824)
Bjorn Ove Helgesen******
(Torreros I)
Team Sofia******
(BG 07)
Frank John******
(DV 532)
SG Steffl******
(Ivanka Trump)
Hans - Paul Eser******
(DV 464 - Benzing Cup)
Emiljano Tafa******
(Emil 82)
Team Ibing******
(Heinzi - Benzing Cup)
Team Sylt 2000 - Held******
(Sylt Held 1)
Team Jored******
(Jordi 13)
Derby Halkidiki******
(GR 202)
Team Kiriazidis Nik. - Michalakis Nik.******
(Nik 338)
Team Bony Farma******
(Bony 09)
Team Ulrich LemmensBE 6175257 - 21
(BE 257)
Team Michael & Kostas******
(Legent 964)
Team Heidjer******
(Rainer 317)
Roman Jud******
(Roman 77)
Viglidan Agoston & Cziko Gabor******
(HU 204)
Team Sylt 2000 - Rolf Berger******
(Sylt RB343)
Hans & Evert - Jan Eijerkamp******
(Henk 70)