TRAIN DETAILS

Train 4 - Athos Beton - Agios Prodromos

Liberation Date/Time 28/06/2020 06:40:00
Distance 35 km
Basketed 1399 Pigeons
Finished 1316 Pigeons
Expected 83 Pigeons
Quick stats

FancierPigeon (Name)
J.C. - GPF German Federation******
(DV 02109 2014 - 20)
Avgitidis Dimitrios******
(GR 853)
Kiriakos - Pet Step******
(GR 254)
Pfoh Hubert u. Milan******
(DV 143)
Altmiks-Soudy-Pigeons******
(DV 146)
The Champions Team******
(BE 124)
The Champions Team B******
(BE 139)
Papadopoulos Giannis B******
(GR 168)
Lach Team******
(Queen 03)
Spirou Kostas******
(GR 740 - Benzing Cup)
Dariusz Krasinski-Vasilis Kivranoglou B******
(GR 319)
Team Sunkissed******
(NL 356)
Papadopoulos Giannis******
(GR 156)
Senikidis Kostas******
(Darco 124)
Landi Hatia******
(AL 912 - Benzing Cup)
J.C. - GPF Darius Stefanescu******
(Darius)
T.P. van Steenbergen******
(T.P. 07)
Reinhard Gebhardt******
(RG 80)
Landi Hatia******
(AL 908)
Natalya Yonova******
(GR 878)
Team Sylt 2000 - Fenten******
(Sylt-Fenten)
Bernd Brung******
(Bernd 123)
J.C. - GPF Mamida Florita******
(Florita)
Team Germany - Heinz Annette Missy******
(Annette 255)
Papadopoulos Anastasios******
(Tasos 30)
J.C. - GPF Kiriazidis Andreas******
(Andreas 69)
Hok Reijnen - Bolton******
(ReBo - 86 - Benzing Cup)
Team Georgi & Emil B******
(BG 24)
Luan Dingu******
(AL 207)
Eduart Hasanaj******
(GR 015)
Team Heidjer******
(DV 702)
Liontis Basilios******
(Tokyo)
Litsios Vaggelis B******
(GR 424 - Benzing Cup)
Edmond Cipi******
(AL 449)
Edmond Cipi******
(AL 474)
B. Ploeg******
(Bert 13)
Team Zeno & Mone******
(AL 333 - Benzing Cup)
Dariusz Krasinski-Vasilis Kivranoglou******
(GR 305)
Landi Hatia******
(AL 906)
J.C. - GPF Nicolas Dumitrascu******
(Nicol)
Pitsoulis Patroklos******
(Maria)
Team North & South******
(GR 240)
Team North & South******
(GR 343)
Team Canterbury******
(A 485)
Team Dr. Teerachon - TEC******
(BE 501)
Team Germany - Heinz Annette Missy******
(Annette 243)
Team Sylt 2000 - Held******
(Sylt-Held 1)
Petrita Leonard & Dudu Sorin******
(RO 95)
Spartans Woriors******
(GR 114)
Iraq Team******
(BE 140)
Bjorn Ove Helgesen******
(Kleine II)
Fisekidis Filippos******
(GR 956)
Filip Pudic******
(Filip 42)
Team Stepniewski L.K.K.******
(PL 244)
Dr. Alaa Hikmat & Ahmad Hikmat******
(Tenerifa)
Team Germany - Toni Deigner******
(DV 854 - Benzing Cup)
Spartans Woriors******
(GR 119 - Benzing Cup)
Iraq Team******
(GR 124)
Joekel Skylights******
(Altair 572)
Team Stepniewski L.K.K.******
(PL 220)
Team Morelli / Kamella******
(MoKa 961)
Team Germany - Altmiks Soudy******
(DV 148)
OLR "Fauna Orheiului"******
(Fauna Orheiului 89 - Benzing Cup)
Harrie Van Boxmeer******
(Harrie 44)
Team Sylt 2000 - Grone******
(Sylt-Grone 3)
B. Ploeg******
(Bert 05)
OLR "Fauna Orheiului"******
(Fauna Orheiului 99)
Karl - Heinz Lang******
(DV 805)
Pitsoulis Patroklos******
(Blue Perea)
Karl - Heinz Lang******
(DV 663)
Athanasiou Thanos******
(Thanos 09 - Benzing Cup)
Giakoumelos Pantelis C******
(GR 563)
Bjorn Ove Helgesen******
(Limit II)
Theo & Markus Lecke B******
(DV 162)
Ari - Shpati******
(AL 103)
Theo & Markus Lecke******
(DV 308)
Team Gutas Mihai & Silviu & Albusoiu Ionut******
(IT 32)
Giakoumelos Pantelis B******
(GR 536)
Team Michael & Kostas******
(Darco 31)
Theo & Markus Lecke******
(DV 173)
Klaus Stieneker******
(Stieneker 50)
Martin Saevareid******
(MS 06)
Giakoumelos Pantelis******
(GR 519)